TAU atstovai dalyvavo simpoziume Latvijoje

Spalio 25 – 26 dienomis Rygos aktyvių senjorų aljansas ,,RASA” įgyvendino projektą ,,Rygos senjorų pavyzdys Europai”. Renginys buvo skirtas Latvijos Nepriklausomybės 100 – jubiliejui.
Pirmą dieną vyko simpoziumas ,,Socialinės garantijos senjorams”. Simpoziume be šeimininkų kalbėjo Rygos Socialinės apsaugos ministerijos atstovai, svečiai iš Anglijos, Čekijos, Lietuvos. Svečiai buvo pamaloninti dovanėlėmis. Po skanių pietų išvykome į ekskursiją po Rygą, didžiausią Baltijos šalių sostinę. Patyrėme daug įspūdžių. Nuostabu buvo pamatyti Rygą vakare, kai užsidega žiburiai.
Antrą dieną vyko iškilmingas minėjimas Rygos kultūros centre. Į labai puošnius  Kultūros centro rūmus rinkosi Vyriausybės atstovai, senjorai, delegacijos. Vyko iškilmingas šventės atidarymas, sveikinimo kalbos. Atėjo eilė ir mums. Moterų vokalinis ansamblis ,,Gija” padainavo dainų lietuvių, latvių ir rusų kalbomis (daug senjorų rusakalbių) TAU direktorė Onutė su TAU atstovais pasveikino visus su švente. Buvome labai gerai įvertinti ir vieninteliai šventės pabaigoje apdovanoti nuostabiu prizu- didžiuliu tortu. Po visų sveikinimų, po skanių pietų vyko minėjimo antroji dalis. Koncertavo Rygos Operos ir baleto teatro solistai. Buvo nepakartojama!!!
Po minėjimo – siurprizas – atsisveikinimo akimirkos prie taurės vyno ir skanaus torto. Dviejų dienų šventė nuostabi.

Ačiū ,,RASA”-i už draugystę, ačiū sutiktiems bičiuliams už malonias akimirkas, ačiū naujiems bičiuliams iš Anglijos ir Čekijos.
Atskirai dėkojame mūsų globėjai Irenai, kuri su mumis labai nuoširdžiai bendravo abi dienas. Namo važiavome linksmi, pasikrovę teigiamų emocijų.

Scroll to Top
Scroll to Top