APTARTA PROJEKTO STAŽUOTĖS IR DALYVIŲ PASIŪLYMAI

Gegužės 31 d. įvyko Erasmus+ programos projekto „Europinė patirtis gerinant Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto veiklą“ Nr. 2022-1-LT01-KA122-ADU-000072170 baigiamasis sklaidos renginys.  

Projektų vadovė L. Zableckienė apžvelgė stažuočių Prancūzijoje, Italijoje ir Lenkijoje patirtį, palygino aplankytų Europos universitetų ir mūsų TAU panašumus bei skirtumus. Projekto dalyviai prisimindami stažuotes minėjo, kad dirbame labai panašiai, kaip ir Europoje. Kadangi visų dalyvių patirtys skirtingos, tad ir pastebėjimai skyrėsi. Vieniems įstrigo susitikimai su TAU ir kitų organizacijų atstovais, kiti labiau įsiminė edukacijas ir kultūrinę programą.

Aptarus stažuočių patirtį buvo diskutuojama apie projekto dalyvių pasiūlymus ir rekomendacijas, aptarti gerosios patirties pavyzdžiai, motyvacijos šaltiniai. Kalbėta apie kitų Erasmus+ programos projektų tematiką.

Pirmasis Erasmus + programos projektas baigiamas įgyvendinti sėkmingai, dalyviai teigiamai vertina stažuočių patirtį. Jie pažymėjo, kad būtent stažuotės yra svarbus motyvacijos šaltinis savanoriškai dirbant Marijampolės trečiojo amžiaus universitete.

Renginio pabaigoje buvo pristatytas naujas Erasmus+ programos projektas „Mokant kitus reikia mokytis pačiam“ Nr. 2023-1-LT01-KA122-ADU-000118604. Jame numatomos stažuotės Airijoje, Kroatijoje ir Prancūzijoje.

Scroll to Top
Scroll to Top