𝐈š𝐯𝐲𝐤𝐚 į 𝐋𝐞𝐝𝐨 𝐬𝐤𝐮𝐥𝐩𝐭ū𝐫ų 𝐟𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥į 𝐉𝐞𝐥𝐠𝐚𝐯𝐨𝐣𝐞

V𝐚𝐬𝐚𝐫𝐢𝐨 𝟑 𝐝. 8 val. nuo parduotuvės IKI aikštelės (Vytauto g. 48A) išvykstame Latvijos link.
Atvykus į Jelgavą mūsų lauks karamelinių saldainių gamybos edukacija. 🍬 Edukacijos metu gaminsime saldainius, sužinosime karamelinių saldainių gamybos ypatumus, taip pat, kad dažai gaminami tik iš natūralių produktų (morkų, špinatų, dilgėlių). Firminėje parduotuvėje galėsime nusipirkti jau išragautų gardėsių.
Po edukacijos keliausime apžiūrėti miesto grožybių. Pakilsime į Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, iš kurio galėsime pasigrožėti Jelgavos panorama.
Apsilankysime buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencijoje, šiandien − Latvijos Žemės ūkio universitetas. Jelgavos pilis – tai didžiausias architektūros paminklas Baltijos šalyse, žymaus Rusijos dvaro architekto Frančesko Bartolomeo Rastrelli šedevras. Jelgavos pilyje aplankysime pilies muziejų ir susipažinsime su Jelgavos pilies istorija bei pasakojimais apie Kuržemės-Žiemgalos hercogus. Lankysime hercogų kriptą. Joje yra 24 Ketlerių giminės sarkofagai ir 6 Bironų giminės.
Sutemus vyksime į ledo karalystę. Čia grožėsimės ledo skulptūromis, kurias sukurs 30 į ledo skulptūrų festivalį pakviestų menininkų iš viso pasaulio. Sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu.
Pasigrožėję ledo skulptūromis vyksime namo.
Kelionės kaina – 45 eurai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top